parallax background
Uzman Psikolog İrem Erdoğan

Hakkımda


Özyeğin Üniversitesi Psikoloji lisans programından mezun olmamın ardından Psk.Dan.Filiz Çetin tarafından verilen Çocuk Merkezli Oyun Terapisi eğitimi ve 1 yıl süren süpervizyon sürecimi tamamlayarak Family Enchancement & Play Therapy onaylı uygulayıcı sertifikamı aldım. Yrd.Doç. Yudum Söylemez ile Çocuklu Ailelerle Çalışma Teknikleri alanında çalışmalar yaptım. Özel Eğitim Kurumlarında çalışma tecrübelerim ile birlikte bu alanda zorluk yaşayan ailelere seanslarıma devam etmekteyim. Prof.Dr.Nermin Çelen danışmanlığında,Enürezis Nokturna Tanısı Almış ve Almamış Çocuklarda Duygu Davranış Bozuklukları tez çalışması ile Gelişim Psikolojisi yüksek lisans eğitimimi tamamladım.
Çocuk ve Ergen danışanlarımız ile bireysel terapilerimiz kliniğimizde devam etmektedir.

Kurucusu olduğum anaoklumuzda 0-3 yaş oyun gruplarında Duygu Odaklı Aile Terapisi(DOAT) iceeft uluslararası eğitim modeli ile aileler ile duygu odaklı ebeveyn danışmanlığı vermekteyim.

Küçük İnsanlar Dünyası Anaokulunda çocukların tüm bu bütüncül yaklaşımlar ile güven temelli,bağ odaklı eğitim anlayışını benimseyerek, çocuklarımıza mutlu bir eğitim alanı oluşturmaktayız.


Uygulanan Testler ; WISC IV, Gilliam Otistik Bozukluk Dercelendirme, AGTE , Bender Gestalt , Metropolitan , Porteus Labirentler , Peabody-Gessel Gelişim Figürleri , Kent Egy

Çalıştığım Alanlarım:Okul Öncesi,Okul Dönemi,Ergenlik Dönemi
Özel Eğitim; Otizm,Down Sendromu, ETEÇOM